Nasza kadra

NASZA KADRA

Sylwia Felcenloben
Dyrektor Przedszkola Niepublicznego "Czarodziejska Akademia" przy ul. gen. W. Sikorskiego 13 w Pabianicach. Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Łódzkim o kierunku "Edukacja wczesnoszkolna oraz wychowanie przedszkolne"
mgr Jolanta Fajndt
Prowadzi gimnastykę korekcyjną i naukę pływania. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Studium Fizjoterapii. 20 lat doświadczenia w pracy z dziećmi jako nauczycielka wf i praktyki w zakresie rehabilitacji i terapii manualnej.
Magdalena Piotrowska
Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi, kierunek - Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.
mgr Agnieszka Lotczyk
Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Ukończyła Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi o kierunku: Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz Społeczną Akademię Nauk w Bełchatowie o kierunku: Diagnoza i Terapia Pedagogiczna.
mgr Ewelina Grzelik
Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Ukończyła policealne studium na kierunku "Biomasaż i fizjoterapia", studia I stopnia na kierunku "Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne" oraz II stopnia na kierunku "Terapia pedagogiczna z elementami logopedii". Jest również absolwentką studiów podyplomowych na kierunku gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna.
mgr Marta Pęcina
Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Ukończyła studia I i II stopnia Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej oraz studia podyplomowe UŁ - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
Dušica Petković - Duczke
Nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz nauczyciel języka angielskiego. Absolwentka studiów o kierunku " Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z językiem angielskim".
Justyna Miller
Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Absolwentka studiów o kierunku : "Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z językiem angielskim"
mgr Adriana Wajss - Serkies
Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Ukończyła Społeczną Akademię Nauk w Łodzi na kierunku: Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna oraz Akademię Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiejw Warszawie na kierunku: Pedagogika Specjalna w zakresie: Pedagogika Niepełnosprawnych Intelektualnie z Terapią Zajęciową
mgr Kornelia Bylińska
Logopeda z przygotowaniem pedagogicznym. Ukończyła studia podyplomowe o kierunku "Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna"
Ewelina Lesman
Nauczyciel wspierający proces kształcenia specjalnego, terapeutka. Ukończyła Pedagogikę niepełnosprawnych intelektualnie i terapię pedagogiczną, posiada dyplom potwierdzający kwalifikacjezawodowe na kierunku technik terapii zajęciowej oraz technik administracji
Joanna Urbaniak-Woźniak
Prowadzi zajęcia taneczne. Instruktorka tańca w MOK.
Justyna Rochala
Prowadzi warsztaty plastyczne.
Tomasz Michałowski
Instruktor karate, Prezes Klubu Karate Tradycyjnego w Pabianicach.
Olga Tomaszewska
Prowadzi zajęcia jogi. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji hatha joga.
Dominika Macieja
Pomoc nauczycielki. Absolwentka liceum profilowanego w Pabianicach o kierunku socjalnym.
Agnieszka Pawłowska
Pomoc nauczycielki. Absolwentka WSHE w Pabianicach "Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego"
Paulina Prusinowska
Pomoc nauczyciela.
Agnieszka Nowak
Animator języka angielskiego. Pomoc nauczyciela