Nasza kadra

NASZA KADRA

Sylwia Felcenloben
Dyrektor Przedszkola Niepublicznego "Czarodziejska Akademia" przy ul. gen. W. Sikorskiego 13 w Pabianicach. Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Łódzkim o kierunku "Edukacja wczesnoszkolna oraz wychowanie przedszkolne". Jest w trakcie specjalności "Resocjalizacja oraz socjoterapia".
Magdalena Piotrowska
Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi, kierunek - Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.
mgr Agnieszka Lotczyk
Nauczycielka wychowania przedszkolnego oraz terapeutka pedagogiczna. Ukończyła Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi o kierunku: Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz Społeczną Akademię Nauk w Bełchatowie o kierunku: Diagnoza i Terapia Pedagogiczna. Jest w trakcie studiów podyplomowych o specjalności "Logopedia".
mgr Ewelina Grzelik
Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Ukończyła policealne studium na kierunku "Biomasaż i fizjoterapia", studia I stopnia na kierunku "Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne" oraz II stopnia na kierunku "Terapia pedagogiczna z elementami logopedii". Jest również absolwentką studiów podyplomowych na kierunku gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna.
Dušica Petković - Duczke
Nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz nauczyciel języka angielskiego. Absolwentka studiów o kierunku " Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z językiem angielskim".
mgr Małgorzata Felcenloben
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego specjalności "Pedagogika społeczna w zakresie pracy opiekuńczej i socjalno-wychowawczej" oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu o specjalności "Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z profilaktyką uzależnień".
Justyna Miller
Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Absolwentka studiów o kierunku : "Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z językiem angielskim"
Joanna Urbaniak-Woźniak
Prowadzi zajęcia taneczne. Instruktorka tańca w MOK.
Justyna Rochala
Prowadzi warsztaty plastyczne.
Tomasz Michałowski
Instruktor karate, Prezes Klubu Karate Tradycyjnego w Pabianicach.
Olga Tomaszewska
Prowadzi zajęcia jogi. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji hatha joga.
Dominika Macieja
Pomoc nauczyciela w grupie Iniemamocni. Absolwentka liceum profilowanego w Pabianicach o kierunku socjalnym.
Agnieszka Pawłowska
Pomoc nauczyciela w grupie Pidżamersi. Absolwentka WSHE w Pabianicach "Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego"
Wojciech Skiba
Pomoc nauczyciela w grupie Wyrolowani.
Agnieszka Nowak
Animator języka angielskiego. Pomoc nauczyciela w grupie Kaczki z Gęsiej Paczki.
Tomasz Pawlikowski
Zawodnik UKS Heros Team Pabianice. Prowadzi zajęcia z gimnastyki korekcyjnej oraz zajęcia z piłką.
Izabella Wegner
Instruktorka w Szkole Tańca Eskadra. Prowadzi zajęcia z zumby.
Anna Wymysłowska
Logopeda
Patrycja Przewies
Psycholog