Nasza kadra

NASZA KADRA

mgr Paulina Garbińska
Dyrektor Przedszkola Niepublicznego "Czarodziejska Akademia" w Pabianicach przy ul. Zielonej13/Dąbrowskiego 8. Absolwentka jednolitych studiów magisterskich Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek – kulturoznawstwo o specjalizacji film i wiedza o mediach, Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej, kierunek – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego oraz WSBiNoZ, kierunek – zarządzanie oświatą i dydaktyka przedsiębiorczości. Ponadto ukończyła studium o specjalizacji: projektowanie tkaniny i ubioru oraz liczne kursy metodologiczne z dziedziny nauczania języków obcych. Nauczyciel mianowany.
mgr Jolanta Fajndt
Prowadzi gimnastykę korekcyjną i naukę pływania. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Studium Fizjoterapii. 20 lat doświadczenia w pracy z dziećmi jako nauczycielka wf i praktyki w zakresie rehabilitacji i terapii manualnej. Nauczyciel dyplomowany.
Beata Duniec
Nauczycielka mianowana. Absolwentka studiów I stopnia Uniwersytetu Łódzkiego – kierunek Pedagogika wieku dziecięcego oraz Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Pabianicach (gra na fortepianie i gitarze). Ukończyła studia podyplomowe WSBiNoZ na kierunku oligofrenopedagogika. Prowadzi zajęcia wewnątrzprzedszkolne z umuzykalnienia dzieci z elementami rytmiki. Pasjonatka muzyki klasycznej, uczy dzieci aktywnego słuchania muzyki.
mgr Magda Rabiega
Nauczycielka mianowana. Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Pabianicach – kierunek Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z językiem niemieckim oraz Uniwersytet Łódzki na kierunku pedagogika wieku dziecięcego. Ukończyła kursy: Muzyczny kram i Pierwszej pomocy.
mgr Anna Wawrzyńczak
Nauczyciel wspierający proces kształcenia specjalnego oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego, prowadząca terapię pedagiczną. Absolwentka Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi ( studia I stopnia na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna) oraz Uniwersytetu Łódzkiego ( studia II stopnia na kierunku opieka i terapia pedagogiczna). Ukończyła studia podyplomowe WSBiNoZ na kierunku oligofrenopedagogika. Praca z dziećmi jest dla niej wyzwaniem, dzięki któremu pogłębia swoja wiedzę pedagogiczną każdego dnia.
mgr Sylwia Holwek
Nauczycielka. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi – kierunek Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek Pedagogika wieku dziecięcego. O pracy z dziećmi mówi: "Dzieci to ogromne wyzwanie, możliwość przebywania z nimi i obserwowania ich to ciągła nauka i nowe doświadczenia. "Nieustająco uczę się jak rozwiązywać ich problemy".
mgr Ewelina Lesman
Terapeuta specjalny, terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta ręki
mgr Emilia Skupień
Nauczycielka. Absolwentka jednolitych studiów magisterskich na Uniwersytecie Humanistyczno – Przyrodniczym, kierunek – Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz studiów podyplomowych o specjalizacji wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne – nauczanie zintegrowane w klasach I-III. Pasjonują ją przeróżne formy aktywności artystycznej. Jest osobą kreatywną. W przedszkolu prowadzi zajęcia plastyczne.
mgr Renata Kolos-Laskowska
Nauczycielka wychowania przedszkolnego. Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu, kierunek - pedagogika wieku dziecięcego z informatyką, studiów I stopnia Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej (edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna) oraz studiów II stopnia Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej (terapia pedagogiczna z elementami logopedii).
mgr Ewa Łukomska
Nauczycielka wychowania przedszkolnego. Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki, kierunek – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz kierunku Wczesna edukacja. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki na WSBiNoZ
Magdalena Jabłońska
Nauczyciel wspierający proces kształcenia specjalnego, terapeuta pedagogiczny, terapeuta ręki.
Gabriela Bujnowicz
Nauczyciel wspierający proces kształcenia specjalnego, terapeuta pedagogiczny. Absolwentka Społecznej Akademii Nauk, kierunku pedagogika – resocjalizacja i profilaktyka społeczna oraz "Diagnoza i terapia pedagogiczna" SAN.
Olga Tomaszewska
Prowadzi zajęcia jogi.
Joanna Urbaniak-Woźniak
Prowadzi zajęcia taneczne. Instruktorka tańca w MOK.
Michał Grzegorzewski
Pomoc nauczyciela w grupie terapeutycznej
Klaudia Pakulska
Pomoc nauczyciela w grupie "Minionki"
Monika Klimek
Pomoc nauczyciela w grupie "Mrówki Zet"
Anna Ściegińska
Pomoc nauczyciela w grupie "Kung Fu Pandy"
Malwina Kulawiak
Pomoc nauczyciela w grupie "Uciekające kurczaki"